banner84

Saadet Partisi'nden AGC'ye ziyaret

SP Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Sarıca, SP Gazipaşa Belediye Başkan Adayı Mustafa Bacak ve yönetim kurulu üyeleri ile AGC'yi ziyaret etti. AGC Başkanı Gaye Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyesi Barış Başar ve Mustafa Sucu tarafından karşılanan SP'li yöneticiler hayırlı olsun dileklerini iletti.

Saadet Partisi'nden AGC'ye ziyaret
 Yerel seçimler ve siyasetin de konuşulduğu ziyarette Hüseyin Sarıca, SP Alanya Belediye Başkan Adayının önümüzdeki günlerde açıklanacağını söyledi. Sarıca partisinin Gazipaşa'da ise seçime Mustafa Bacak ile katılacağını bildirdi. Medyanın doğruları öğrenmede önemli bir görev üstlendiğini belirten Sarıca "Toplumun gerçeği öğrenmede medyaya çok ihtiyacı var. Bu bağlamda sizler çok önemli bir iş yapıyorsunuz" dedi.
Ziyaretten ötürü SP ekibine teşekkür eden AGC Başkanı Coşkun "Alanya medyası geçmişte olduğu gibi gelecekte de gerçeğin aynası olmayı sürdürecektir. Okuyucunun sansasyonel habere ilgisi büyük. Özellikle sosyal medyada, araştırmadan, doğrulatmadan yazılanlan yanlışları düzeltmek gazetecilere kalıyor." dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107