banner84

SABAŞ motivasyon yemeğinde buluştu

Alanya SABAŞ Home Mağazası, başarılı geçen sezonun ardından tüm çalışanlarıyla motivasyon yemeğinde bir araya geldi

SABAŞ motivasyon yemeğinde buluştu
Geleneksel olarak gerçekleştirilen ‘SABAŞ Motivasyon Gecesi’ bu yıl Elite Admiral Premium Residence bünyesinde bulunan La Cave Restoran’da gerçekleştirildi. Geceye BEKO Antalya Bölge Müdürü Ahmet İçyer ,Beko Bölge Temsilcimiz Murat Yüksel, Beko Bölge Temsilcimiz Umut Tümer, Veysi Yılmaz, Metin Yalçınkaya, Serkan Eroğlu, Ramazan Aydemir, MCI danışmanlığın Sahibi Dr. Teoman Matlum, Sanat Halı Bölge Müdürü Mehmet Ayaz ve BEKO SABAŞ mağaza çalışanları ve çalışanların yakınları katıldı.
EKİP ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR ETTİLER
SABAŞ Home Mağazası sahipleri Rauf, Kerim ve Raşit Sadullahoğlu kardeşler başarılı bir sezon geçiren ekip arkadaşlarına verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ettiğini belirtti. Rauf Sadullahoğlu’nun konuşmasının ardından sene içinde satış ve performans hedeflerini tutturan mağaza temsilcilerini sahneye davet etti. Başarılı bir dönem geçiren satış temsilcilerine hediyeler ve şilt verildi. 
2019'DA HEDEF YÜKSEK
Daha sonra yapılan çekilişte ise SABAŞ çalışanlarına ve misafirlere çeşitli hediyeler verildi. Canlı müzik eşliğinde renkli görüntüler kaydedilen gecenin sonunda SABAŞ Home mağazası yöneticileri 2019 yılı hedeflerinin tekrar tutturmak dileğiyle alkışlar eşliğinde geceyi sonlandırdılar.
Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 16:58
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107