banner84

Şahin'den kanser hastalarına destek

Okurcalarlı Kezban ve Ali İhsan Şahin çiftinin kızları İclal Şahin, saçları uzun olan kadınları "Saçım Saçın Olsun" kampanyasına destek vermeye davet etti.

Şahin'den kanser hastalarına destek

Alanya'nın Okurcalar Mahallesi Berat Hayriye Cömertoğlu İlköğretim Okulu 8/A sınıfı öğrencisi İclal Şahin, kanser hastalarına doğal saçtan peruk sağlamak için “Saçım saçın olsun”  adı altında başlatılan kampanyaya katılarak, destek çağrısında bulundu. Geçtiğimiz günlerde kuaföre giderek saçını kestirip LÖSEV'e bağışlayan Şahin, yapılacak saç bağışlarının kanser hastalarının yüzünü güldüreceğini söyledi. Saçları uzun olan tüm kadınları kampanyaya destek vermeye davet eden Şahin," Kampanyaya katılarak kanser hastası kardeşimin yüzünü güldürebildiğim için çok mutluyum. Allah, tüm kanser hastalarına şifa versin"dedi.

EN AZ 30 SANTİM SAÇ
Kanser hastalarına tedavi sürecine katkı vermenin mutluluğunun kelimelerle izah edilemeyeceğini söyleyen Şahin, şöyle konuştu: "En az 30 cm boyunda saç bağışlayabilecek kardeşlerim kampanyaya katılan kuaförlere giderek kanser hastası kardeşlerimizin yüzünü güldürebilir. Kampanyanın varlığını sosyal medyadan öğrendim. Çoğu kanser hastasının kemoterapiden sonra özgüvenlerini kaybettiklerini ve insan içine çıkmak istemediklerini okudum. Doğal saçtan peruğun çok pahallı olduğundan kanser hastalarının büyük bir bölümünün yapay peruk aldığını, bu perukların da yıkanmadığı şekil verilemediğini öğrendim. Bunun üzerine kampanyaya katılmaya karar verdim. Saçları uzun olan tüm kardeşlerimizi kampanya katılamaya davet ediyorum."
Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107