banner129

Şehit aileleri yararına kermes düzenledi

Alanya Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, geleneksel hale getirdiği okul kermesini  gerçekleştirdi. Okul Aile Birliği Başkanı Denizli, kermesten elde edilen gelirin şehit ailelerini bağışlanacağını söyledi

Şehit aileleri yararına kermes düzenledi

Mevlüt UYGUR
Alanya Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi, geleneksel hale getirdiği okul kermesini gerçekleştirdi. Şehit ailelerinin yararına düzenlenen kermes havanın yağışlı olması nedeniyle okulun  kantin katında yapıldı. Kermese Okul Müdürü Sevim Can, Okul Aile Birliği Başkanı Fatma Denizli, okul öğretmenleri ve veliler katılım sağladı. 
YOĞUN İLGİ GÖSTERİLDİ
Okul Aile Birliği Başkanı Fatma Denizli yaptığı açıklamada, "Alanya Özel Fen Bilimleri Okulu Aile Birliği olarak  şehit ailelerimizin yararına kermes düzenledik. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz kermesimize bu yılda yoğun ilgi var. Her sene düzenlediğimiz kermeslerin üstüne katarak devam ediyoruz. Okul Aile Birliği olarak okulumuza elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.  Emeği geçen herkese ve katılım sağlayan teşekkür ediyorum" dedi. Okul Müdürü Sevim Can ise kermeste emeği herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 18:52
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107