banner129

'Siz nerelerdeydiniz?'

'Alanya'nın 5 yılı heba oldu' sözleri ile Başkan Yücel'i eleştirenlere cevap veren Gökbel Göreş Ağası ve iş adamı Kerim Yılmaz, "Siz nerelerdeydiniz, biz sizi görevlendirmiştik demez mi bu halk adama?" dedi.

'Siz nerelerdeydiniz?'
Mevlüt UYGUR
Gökbel Göreş Ağası, TÜRSAB  Alanya BTK Başkan Yardımcısı, ALTSO Meclis Üyesi ve iş adamı Kerim Yılmaz, Mevcut Alanya Belediye Başkanı ve Başkan Adayı MHP'li Adem Murat Yücel'e bir destek mesajı yayımladı. 5 yıl boyunca Başkan Yücel'in yanında yer alıpta, şimdi Yücel'i eleştirerek, 'Alanya’nın 5 yılı heba oldu' diyenlere seslenen Yılmaz, 'Siz nerelerdeydiniz, biz sizi görevlendirmiştik demez mi bu halk adama? Beyefendiler madem hizmet yaptıramadınız neden beklediniz bu saate kadar?" dedi.
'ŞİMDİ DE LAGA LUGA NEYMİŞ?'
Yılmaz yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi, "Şimdi yine konuştu ağa diyeceksinizde dostlar. Dayanmak mümkün mü bu durumlara, iftiralara? Allah aşkına adamlara bakın yahu. Son zamanlar sayın başkan Adem Murat Yücel’in ayağını almaya çalışanların, konuşanların hem de hepsi en yakın gözükenler. ‘Başkanım, başkanım diye avuç avuşturanlar, bize hasbel kader bir vatandaşın derdi için gittiğimizde oturacak sandalye bırakmayanlar.  Bakın şimdi ben Kerim Yılmaz olarak mahallemi temsilen mecliste olacağım. O mahalleme ya da yaşadığım kente hizmet isteyeceğim. Ciddi proje götüreceğim gündeme almayacaklar, yapmayacaklar.  Yıkarım o masayı,  istifayı da basarım. O dakika açıklamamı da yaparım. Muhalefete geçeceksem o zaman geçerim. 5 yıl bekle, caka sat meclis üyesiyim falan diye, şimdi de laga luga neymiş?
'ÖN SAFLARDA POZ VERİYORDUNUZ'
 ‘Alanya’nın 5 yılı heba olmuş da,’ siz nerelerdeydiniz, biz sizi görevlendirmiştik demez mi bu halk adama? Beyefendiler madem hizmet yaptıramadınız neden beklediniz bu saate kadar? Çıkarınız neydi demez mi bu halk size? Hiç daha geçen sene yapılan hizmetleri sıralarken ard arda, cakanızdan geçilmiyordu en önlerde hep bu hizmetleri biz yaptık der gibi poz veriyordu bazılarınız. Şimdi Listeye giremeyeceğinizi dışarıda kalacağınızı anlayınca mı tepki koyuyorsunuz son dakikada? Lakin bakın tembel vazifeliyi bilir bu halk sevmez. Çalışkanı da bilir sandıkta ödüllendirir, sahip çıkar. Koskoca mahalleleri 3-5 kişiden ibaret sanmayın. Kendini kaf dağında görenleri de sevmez bu halk demedi demeyin. Şimdilik bu kadar konuşuyorum. Vesselam, seninleyiz Adem Murat Yücel Başkan”
 
Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 14:43
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107