banner84

THK’da skandallar bitmiyor

THK Alanya Şubesi hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Kurban Bayramı’nda Gündoğmuş ilçesinde deri toplama işi yapan kişiler THK Alanya Şubesi’nden çalışma karşılığında paralarını alamadıklarını iddia ettiler.

THK’da skandallar bitmiyor
 Haber Merkezi
Türk Hava Kurumu Alanya Şubesi’nde yeni yönetim seçilmesinin ardından her gün yeni bir skandalla gündeme geliyor. THK Alanya Şubesi hakkında yine bir iddia ortaya atıldı. Alınan bilgiye göre, Kurban Bayramı’nda Gündoğmuş ilçesinde deri toplama işi yapan kişiler toplamda 1850 adet kurban derisi topladıklarını, buna karşılık çalışma yaptıkları günler ve araçlara alınan benzinin masrafının kendilerine ödenmediğini iddia ettiler.


THK’nın Ankara’daki merkezi ile görüşen çalışanlar ödemelerin Alanya şubesi tarafından yapılacağını Alanya Şubesi’nin de merkezin ödeme yapacağını söylerken daha sonra bir çözüm bulamayınca CİMER’e de şikayette bulunduklarını ifade ettiler. İddiaya göre, Alanya Şubesi Kurban Bayramı’nda çalışan kişiler için Ankara merkezden parayı aldıkları fakat çalışanlarla ödemedikleri belirtildi. Ödemelerin bir an evvel yapılmasını istediklerini ifade eden çalışanlar, THK Alanya Şubesi’nin kendilerine hiçbir şekilde dönüş yapılmadığını ve ciddiye alınmadıklarını vurguladılar.
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107