banner84

Vali, Akdağ için talimat verdi

Mart ayında Akdağ'da yapılacak etkinlik için kar motoruna ihtiyaç duyan Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü'nün talebi üzerine, Vali Karaloğlu'ndan talimat geldi

Vali, Akdağ için talimat verdi

Haber Merkezi

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü'nün Mart ayında Akdağ'da düzenleyeceği etkinlikte kullanılmak üzere kar motoruna ihtiyaç duyuldu. Kulüp Başkanı Handan Aydemir ve İcraat Komisyonu Başkanı Sevil Kurt Antalya Valisi Münir Karaloğlu’na bir ziyarette, bulunarak Saklıkent’te bulunan iki adet kar motorunu etkinlik günü kullanmak üzere talep ettiler. Aynı zamanda Aydemir ziyarette, kulübün kuruluş amacını, Mart ayında düzenlenecek etkinliğin içeriğini ve Akdağ’a bir tesis kazandırmanın Alanya turizmine katacağı önemi anlattı ve tesis yapımının hızlanması için Vali Karaloğlu'ndan destek istedi.

KURUMLARA DESTEK TALİMATI

Özverili çalışmalarından dolayı Başkan Handan Aydemir’i takdir eden Vali Münir Karaloğlu kulübe seve seve destek vereceğini ifade etti ve gerekli tüm kurumlara  kulübe destek olmaları için talimat verdi. İki tane kar motorunun, etkinlik günü kulübün kullanımına sunulması için ise gerekli yerlere telefon açarak talimatını verdi.

VALİDEN DESTEK SÖZÜ

Vali Münir Karaloğlu ilk Alanya ziyaretinde Başkan Handan Aydemir’in rehberliğinde Akdağ’a çıkmak istediğini dile getirip, özel kalemine programa alması için talimatını verdi. Karaloğlu, Akdağ’a bir tesis kazandırmak için destek sözü vererek, Akdağ ziyareti sonrası gerekli çalışmaları başlatacağının sözünü verdi.  Vali Karaloğlu'nun nazik ev sahipliği ve kulübe olan desteğinden memnun olan Aydemir, " Vali Bey’in kıymetli desteği ile Alanyamızın imkansız sanılan hayaline kavuşmasını an meselesi olarak görüyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 17:13
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107