banner84

'Yardım duygularını suistimal ediyorlar'

Tüm Engelliler Konfederasyonu Başkanı Nedim Kılıç Alanya ziyaretinde, bazı kötü niyetli kişilerin halkın yardım duygularını suistimal edildiğini belirterek, "Engelli bireyi görmeden kimseye yardım vermeyin" dedi.

'Yardım duygularını suistimal ediyorlar'
Haber Merkezi
Tüm Engelliler Konfederasyonu Başkanı Nedim Kılıç Alanya  protokolünü ziyaret etti.  Kılıç ilk olarak Kaymakam Mustafa Harputlu'yu ziyaret etti. Ardından Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı'yı ziyaret etti. Kılıç ziyaretlerinde engellilere yönelik faaliyetler hakkında bilgi verdi.  Alanya ilçe  temsilciliğine atanan Selam Zan'ı Alanya protokolüne tanıştıran Kılıç, engelliler adına para toplayan veya kendi isimlerinde kullanarak ticaret yapanlara  müsaade edilmemesini istedi.
'ENGELLİ BİREYİ GÖRMEDEN KİMSEYE YARDIM ETMEYİN'
Ziyaretlere ilişkin bir açıklama yapan Kılıç, "Konfederasyon olarak, Türkiye'nin 81 ilinde düzenlenen çeşitli etkinliklere katılarak engelli vatandaşlarla bir araya geliyoruz. Onların sorunlarını dinliyoruz, çözüm yolları arıyoruz. Halkın yardım duygusunu kötü niyetli kişiler tarafından suistimal ediliyor. Engelli bireyi görmeden kimseye yardım vermeyin" dedi.Federasyonun ilçe temsilciğine atanan Zan ise suistimal edenlere karşı mücadele edeceklerini belirterek kendileri temsilci olarak görevlendirdikleri için konfederasyon yönetimine teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 16:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
celil batur
celil batur - 2 yıl Önce

Sayın başkanım bende % 45 engelliyim 4 çocuğum var ellerinizden öper yaşlı annem babamla birlikteyiz maddi sıkıntılarım var Allah rızası için bana yardımcı olabilrmisiniz

SIRADAKİ HABER

banner107