banner84

Yarışmamız bugün bitiyor

Alanya Postası Gazetesi'nin 14'üncü yılına özel olarak, eski logosunu değiştirmek için başlattığı ödüllü logo tasarım yarışması bugün sona eriyor

Yarışmamız bugün bitiyor

Her geçen gün yenilenerek ve büyüyerek, Alanya'nın sesi olan Alanya Postası 22 Ekim'de başlattığı ödüllü logo tasarım yarışmasının başvuru tarihi bugün bitiyor. Dijital televizyonunu ve matbaa tesisini kurarken, eski logosunu değiştirmeye hazırlanan Alanya Postası'nın  ödüllü logo tasarım yarışmasında farkını tasarımlarına yansıtacak yetenekler, bugün mesai bitimine kadar, www.alanyapostası.com.tr adresini tıklayarak katılım formunu doldurması, eserlerinizi ise e-mail yoluyla ya da şahsen, CD  ortamında gazetenin idari ofisine teslim edilmesi gerekiyor. Bugünden sonra yapılan müracaatlar değerlendirmeye alınmayacak.

2 BİN TL ÖDÜL

Alanya Postası Gazetesi olarak amacımız, gazetemizin bundan böyle kullanacağı logoyu belirlemek, logoyu halk katılımı ile belirleyerek okur-yayıncı yakınlaşmasını artırmak, özellikle gençlere yeteneklerini ortaya koyma imkanı sunmak ve tasarımlar arasında sadece 1'inciyi seçmek. Ödüllü logo tasarım yarışmasında değerlendirmeler, Alanya Postası Gazetesi yönetiminin belirleyeceği uzman kişilerden oluşan 5 kişilik bir ekip ile yapılıp, sonuç ilgili kurumun yayın organlarından ilan edilecek. Ödüllü logo tasarım yarışmamızda 1'inci seçilen tasarımın sahibine 2 bin TL ödül verilecek olup, tasarımın patenti alındıktan sonra ödül, takdim edilecek.

BAŞVURU FORMUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 23:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107