banner84

Yılın en iyi ustaları ödüllerini aldılar

Alanya’da yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Su Yapı, bu yıl Bera Hotel’de 2’ncisini düzenlediği geleneksel gala yemeği ve ödül töreninde sektörde çalışan ustaları buluşturdu

Yılın en iyi ustaları ödüllerini aldılar

 Alanya’da 2014 yılında hizmet hayatına başlayan Su Yapı, geleneksel hale getirdiği gala yemeği ve ödül töreninde yapı ustalarını bir araya getirdi. Bera Otel’de gerçekleşen geceye, yapı malzemeleri firmalarının yetkilileri ve Alanya’da ki yapı ustaları katıldı. Su Yapı Sahibi Fatih Uyar’ın konuşması ve firmanın tanıtım filmi gösterimiyle başlayan etkinlikte davetliler keyifli bir akşam geçirirken, 2018’in enlerine ödülleri takdim edildi. Ödül törenin ardından gerçekleşen Tennure Şov ve ‘Anadolu Ateşi Alanya Dans Grubu’nun sahne performansı katılımcılardan büyük ilgi gördü.

USTALAR DOYASIYA EĞLENDİ
Düzenlenen program hakkında açıklamada bulunan Uyar, "2'ncisini düzenlediğimiz geleneksel gala yemeği ve ödül törenimizi Bera Alanya Otel'de gerçekleştirdik. Gala yemeği ve ödül törenimize Alanyamızın seramik ustaları ve sıhhi tesisat ustalarının katıldığı gala yemeği ve ödül törenimizde, yılın en iyi sıhhi tesisatçılarını ve seramik ustalarını seçerek çok kıymetli ödüller ve plaketler dağıttık. 350 kişinin katıldığı gala gecesinde ustalar sahne şovları ve dans gruplarının yöresel dans gösterileriyle doyasıya eğlendiler. Ödül alan alan arkadaşlarımızı tebrik eder, tüm ustalarımıza da başarılar diliyorum. Yine gala yemeğimize katılan tüm ustalarımıza teşkkür ediyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 18:09
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107