banner129

Yücel sözünü tutuyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilçe genelinde sosyal hayatın modernleşmesi adına yatırımlarına devam ediyor.

Yücel sözünü tutuyor

Çalışmalar kapsamında standartların üzerinde soysal tesis projelerini ilçeye kazandıran Yücel, doğudan batıya müjde üstüne müjde verdi.

MAHMUTLAR, KONAKLI, OKURCALAR DÜĞÜN SALONLARI VE KÜLTÜR MERKEZİ

Göreve geldiği 2014 yılından bu yana vatandaşlarla iç içe olan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, özelikle mahalle toplantılarında dile getirilen vatandaşların taleplerini bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Mahmutlar, Konaklı, Okurcalar’a düğün salonu ve park projelerinden sonra bir müjdede Avsalar için veren Başkan Yücel, Avsallar’a Kapalı Pazar Yeri Projesini açıkladı.

AVSALLAR KAPALI PAZAR YERİ YOLDA

Bu kapsamda Avsallar Mahallesine bağlı 2197 parselde bulunan alana kapalı pazar alanı, kesimhane ve zabıta binası projesi hazırlandı. Projede kapalı pazar alanının yanı sıra zabıta odası, ofis, mutfak, umumi tuvaletler, mescitler ve kurban bayramında küçükbaş hayvan kesimi için kullanılacak olan bir adet kesimhane bulunuyor. Başkan Yücel, “ Vatandaşlarımızın her türlü pazar alışverişini geniş ve ferah bir sirkülasyon içinde rahatça yapabilmesini sağlamak için çelik konstrüksiyon üzerine branda ile gölgelikler tasarlandı. Engelliler için de her türlü ulaşım olanağı düşünülmüştür. 4720 m2’lik bir alana inşa edilecek olan Pazar alanını 2019 yılı içerisinde faaliyete geçireceğiz. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 12:48
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107