banner84

Zabıtalar şehitler için mevlit okuttu

Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Zabıta Haftası münasebetiyle 1999 yılında görevi başında şehit olan Zabıta Komiseri Hayri Üner ve Alanya Garnizon Şehitliği’ndeki şehitleri kabri başında ziyaret ederken şehitler için mevlit okuttu.

Zabıtalar şehitler için mevlit okuttu

Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 1-7 Eylül Zabıta Haftası’nda şehitleri unutmadı. Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Tunahan Kasapoğlu, Zabıta Müdürü Hasan Akın ve ekibi, ilk olarak 1999 yılında görevi başında şehit edilen Zabıta Komiseri Hayri Üner’in Cikcilli Hacıbaba Mezarlığı’ndaki kabrini ziyaret etti.

GARNİZON ŞEHİTLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİLER

Ardından Başkan Yardımcısı Tunahan Kasapoğlu ve zabıta ekipleri, Alanya Garnizon Şehitliği’ne giderek şehitlerin kabrine karanfil bıraktılar ve dua ettiler. Daha sonra ise şehit edilen ve vefat eden zabıta teşkilatı mensupları ile şehitler için mevlit okutuldu. Emine Özmüftüoğlu Camii’nde düzenlenen etkinliğe Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Tunahan Kasapoğlu, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, Alanya Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Akın ve zabıta ekipleri katıldı.

Mevlidin ardından vatandaşlara lokum ve bisküvi ikram edildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 17:01
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107