banner84

Coral Travel 500 acentesini Antalya’da ağırlıyor

Coral Travel tarafından her yıl yapılan Forum organizasyonlarının bu sene gerçekleşmekte olan ilki, 28 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında Rusya, Belarus ve Gürcistan’dan gelen en iyi Coral Travel acenteleri ile yapılıyor. Belek’teki Cornelia Diamond’da konaklayan 500 acente sahibi ve yöneticisi, ilk günlerinin akşamında kendilerine özel hazırlanan bir 'Karaoke Parti' ile moral depoladı

Coral Travel 500 acentesini Antalya’da ağırlıyor
29 Nisan cumartesi günü öğleden sonra Xanadu Resort Hotel’e transfer edilen misafirler, burada 50 otelin standının yer aldığı Workshop ile, Antalya bölgesinin en gözde tesisleri ile iletişim kurma ve yeni bağlantılar yaratma fırsatına sahip oldu. Tamamı sadece Coral Travel markası taşıyan acentelerden oluşan misafirler, workshop’un ardından ise otelin bahçesinde saat 22:00’ye kadar süren piknikle stres attı.
30 Nisan pazar günü büyük açılışla başlayan ve gün boyu süren etkinlik boyunca, acenteler yuvarlak masa toplantıları, güzellik ve spor konulu aktiviteler ve Gala gecesine katıldı. Program kapsamında, 1 Mayıs pazartesi günü ise gün boyu iş eğitimleri düzenlendi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2017, 18:50
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107