banner129

Şehitler dualarla anıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Karaalioğlu Parkı içerisinde düzenlenen “Geleneksel Ramazan Etkinlikleri” sahne programını iptal ederek şehitleri anma gecesi düzenledi. Şırnak’ta meydana gelen elim helikopter kazasında şehit olan askerlerimiz, okunan Kur’an-ı Kerim, ilahiler ve dualarla yad edildi.

Şehitler dualarla anıldı
Şırnak’ta meydana gelen ve 13 askerimizin şehit düştüğü helikopter kazası sonrası Büyükşehir Belediyesi, Geleneksel Ramazan Etkinlikleri’ne ara vererek “Şehitler Gecesi” düzenlendi. Karaalioğlu Parkı içerisinde düzenlenen Şehitler Gecesi’nde Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Camii İmamı Mehmet Koşuk ilahiler söylerken, Hafız Süleyman Aykut şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okudu. Gecenin sonunda şehitler için dua edildi.

İFTAR SOFRASINDA BULUŞMA
Öte yandan Büyükşehir Belediyesi 11 Ay’ın Sultanı Ramazan-ı Şerif nedeniyle her akşam farklı mahallelerde vatandaşların orucunu açabilmesi için iftar sofraları kuruyor. Konuksever ve Pınarbaşı mahallesi sakinleri Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu iftar sofrasında buluşarak iftar yaptı.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107