Sivas'ın Gemerek ilçesine bağlı Dendil köyü yakınlarında hayvanlarını otlatmak için araziye çıkan çoban, bir insana ait kafatası buldu. İhbar üzerine bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemelerin ardından vücut bütünlüğü bozulmuş cansız beden, Gemerek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Yabani hayvanlar tarafından parçalandığı değerlendirilen cesedin kimlik tespiti için çalışmalar devam ediyor. Öte yandan; 27 Mayıs tarihinde E.K. (26) isimli erkek 58 ACY 022 plakalı otomobiliyle Sızır beldesi yakınlarında bariyerlere çarparak kaza yapmıştı. Kazada araçta bulunan S.Ç. yaralanmıştı. Kazanın ardından olay yerinden ayrılan E.K.'den yakınları bir daha haber alamamış ve durumu İlçe Jandarma Komutanlığına bildirmişti. Bunun üzerine AFAD ve jandarma ekipleri bölgede arama çalışmaları başlatmıştı. Bulunan cansız bedenin kazayı yapan E.K.'ye ait olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. -Haber Merkezi
15 gün önce aracıyla kaza yapıp kaçmıştı: Aynı yerde kafatası bulundu
Sivas'ta bir çoban, arazide insana ait kafatası buldu. Bir erkeğe ait olduğu belirlenen kafatasının yabani hayvanlar tarafından parçalandığı değerlendiriliyor. Vücut bütünlüğü bozulmuş cesedin, 15 gün önce aracıyla bariyerlere çarpıp kaza yapan ve ardından olay yerinden kaçan E.K.'ye (26) ait olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.
Trend Haberler
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor