Dün akşam saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte Karasu sahiline gelen ve 32 Evler mevkiinde denize girdikten dakikalar sonra gözden kaybolan üniversite öğrencisi Burak Emre Meşe’yi (19) bulmak için 12 kilometrelik kıyıya paralel ve 10 kilometre açıktan olmak üzere 120 kilometrelik alanda arama çalışması yürütüldü. Sahil Güvenlik Komutanlığı’na bağlı 2 bot denizden, dalgıçlar su altından, 1 helikopter havadan ve karadan da devriye ekipleri olmak üzere 23 kişilik ekip çalışmalara destek verdi. Polis ekipleri de 1 botla denizde ve 5 kişilik ekiple karada arama çalışmalarında yer alırken, AFAD ekipleri ise 12 kişilik arama kurtarma timi ile karada çalışmalara katıldı. Yapılan çalışmalar neticesinde denizde kaybolan gencin cesedi, suya girdiği yerden yaklaşık 300 metre uzaklıktaki dalgakıranın arka bölümünde 4 buçuk metre derinlikte bulundu. Sahile getirilen gencin cesedi, kimlik tespiti ve incelemelerin ardından Karasu Devlet Hastanesi morguna götürüldü.(İHA)
19 yaşındaki üniversitelinin acı sonu! C*sedi denizin derinliklerinde bulundu
Sakarya’nın Karasu ilçesinde dün girdiği denizde kaybolan 19 yaşındaki üniversite öğrencisinin cansız bedeni, denize girdiği yerden yaklaşık 300 metre uzaklıktaki dalgakıranın arka bölümünde 4 buçuk metre derinlikte bulundu.
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor