banner84

Agresif Rus'un zoruna bak

Agresif Rus turist alışveriş için girdiği dükkanda önce köpeği tekmeledi, ardından dükkan sahibine kafa attı. O anlarda güvenlik kamerası kayıttaydı. 

-Haber Merkezi
Sosyal medyadan paylaşılan görüntü izleyenleri hayrete düşürdü. Hediyelik eşya ve market işletmeciliği yapan Metin Ömeroğlu, işyerine gelen Rus uyruklu müşterisinin saldırısına uğradı. Markete giren Rus müşteri, reyonlar arasında dolaşırken, Ömeroğlu’nun köpeği ile karşılaştı. Küçük köpek koşuşturma sırasında kadın müşterinin üzerine doğru gidince, beraberindeki eşi köpeğe tekme attı. Rus müşteri, bu durumu fark ederek tepki gösteren Ömeroğlu’na ise kafa atarak burnunu kırdı. O anlar ise saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
ÖNCE KÖPEĞE TEKME, SONRA MARKET SAHİBİNE KAFA ATTI
İşyeri sahibi yaşadığı talihsizliği sosyal medya hesabından Alanya Belediyesi ve Adalet Bakanlığı etiketleyerek saldırgan turistin cezalandırılmasını istedi. Ömeroğlu sosyal medya paylaşımında, "Kendi ülkemde, kendi işyerimde köpeğimin ısırdığını iddia edip karşılığını 3 kilogram ağırlığındaki köpeğime sert bir şekilde tekme attı. Buna rağmen benim ona sakin olması gerektiğini söylemeye gittiğimde birde bana kafa atarak burnumu kıran Rus uyruklu Igor Nekludov adlı küstah şahıs şuanda Alanya’da güneş kremi sürüp tatiline devam etmekte. Bakalım bu güzel ülkemizin hukuk ve adaleti kendi insanlarını ne kadar önemsiyor izlemekte olacağım" şeklinde ifadeler kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107