banner84

Alanya'da park halindeki otomobillere çarptı

Ticaret Lisesi Köprülü Kavşağın çıkışında yaşanan trafik kazası adeta yürekleri ağza getirdi. Motosiklete çarpmamak için manevra yapan sürücü park halinde ki 2 otomobile çarptı.

Alanya'da park halindeki otomobillere çarptı

-Özgür YILMAZ
Adliye’den Oba istikametine seyir halinde olan motosiklet ile aynı güzergahta ancak yan yolsa seyir halinde olan otomobil bir birlerine çarpmamak için manevra yapınca otomobil kontrolden çıktı. Yan yol ile köprünün birleşme noktasında motosikletin şeri değiştirmesi sonucu kazadan kaçınmak için manevra yapan otomobil sürücüsü Gazipaşa Dolmuş durağına iniş yapılan tali yol kenarından park halinde ki 2 otomobile çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobil sürücüsü şans eseri hafif sıyrıklarla atlatırken araçlarda maddi hasar meydan geldi. Alanya Postası Gazetesi 
TEHLİKE SAÇIYOR
Polis ve sağlık ekiplerinin sevk edildiği olay yerine ön muayenesi yapılan araç sürücüsün olay yerine pansuman yapılırken hasar gören araçlar çekici yardımı ile kaldırılıp kaza tutanağı tutuldu.  Mahalle sakinleri ise yan yolun trafik akışını kolaylaştırmaktan ziyade kontrolsüz geçişler nedeniyle tehlike saçtığını, köprülü kavşak bariyerinin ise kısa olması nedeniyle bazı sürücülerin tali yollara kontrolsüz dönüşler yaptığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107