banner84

Alanya’da pes dedirten olay!

Kurban Bayramı ile birlikte tatilcilerin akınına uğrayan Alanya'da akıllara durgunluk veren olay yaşandı. Alanya Belediyesi’nin hemen önündeki çimlerde 2 grup tatilci arasında çıkan yer kavgasında çok sayıda kişi yaralanırken, polisin müdahalesiyle taraflar sakinleştirildi.

Alanya’da pes dedirten olay!

Bayram tatilini Alanya’da geçirmek isteyen yerli turistlerin gelmesiyle ilçenin nüfusu 10 katına çıkarken, olayları da beraberinde getirdi. Otellerin dolmasıyla çok sayıda tatilci, geceyi araçlarında ve parklardaki çimlerde geçirmeye başladı. İlçede çimlerde ve bankalarda yatan yerli tatilcilere zabıta müdahale ederken, Alanya Belediyesi’nin önündeki çimlik alanda yaşananlar ise pes dedirtti. Çimlerde konaklamak isteyen 2 grup arasında yer kavgası çıktı. Çıkan kavgada çok sayıda kişi yaralanırken, ihbar üzerine bölgeye çok sayıda polis, bekçi ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekiplerin müdahalesiyle taraflar güçlü sakinleştirildi. Yaralılar ise sağlık ekipleri tarafından ambulansla ilçedeki çeşitli hastanelere götürdü.   

Yerli halkın isyanı

Diğer yandan tatilcilerin akın etmesiyle akşam saatlerinde özellikle Atatürk Caddesi’nde uzun araç kuyrukları oluşuyor. Durum böyle olunca evine gitmeye çalışan yerli halkın ise tepkilerine neden oluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169