Kaza, saat 14.30 sıralarında İsmetpaşa Caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde üzerinde yolun karşısına geçmek isteyen Adem Sungur’a (63) o sırada seyir halindeki Ercan K.’nin kullandığı 07 M 0276 plakalı şehir içi ulaşım midibüsü çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere yığılan Adem Sungur’un yardımına koşan çevredeki vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edilirken Sungur’un güneşten etkilenmemesi için vatandaşlar şemsiye yardımıyla gölgede tutmaya çalıştı. 112 Sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Sungur, polis ekipleri ve vatandaşların yardımıyla ambulansa taşınarak hastaneye kaldırıldı. Kazanın ardından midibüs sürücüsü polis ekiplerine kazanın nasıl meydana geldiğini anlatırken, aracın aynasının kopmuş olması dikkat çekti. Midibüs sürücüsü ifadesinin alınması için polis merkezine götürüldü. -İHA
Antalya'da yaralıları güneşten şemsiye ile korudular
Antalya’da bir midibüsün çarpması sonucu yaralanan yaşlı adamı vatandaşlar şemsiye yardımı ile güneşten korumaya çalıştı.
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor