Kaza, Bahçelievler Mahallesi Çetin Emeç Caddesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Sorgun Bulvarı istikametine gitmekte olan Hülya Eren Ertekin’in kullandığı 07 L 1969 plakalı otomobil ile Çiğdem Savaş’ın kullandığı 31 FN 040 plakalı otomobilin kavşakta çarpışması sonucunda meydana geldi. Araçların hurdaya döndüğü kazada 07 L 1969 plakalı aracın sürücüsü Hülya Eren Ertekin ile diğer araçta yolcu olarak bulunan Azer Kutay Terim ve Ruhnaz Saldıran yaralandı. Yaralılar, 112 sağlık ekibinin olay yerindeki müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Mahalle sakinleri sinyalizasyon istiyor
Kazayı görüp gelen bir mahalle sakini, kavşakta kazasız gün geçmediğini belirterek, “Burada neredeyse saat başı kaza meydana geliyor. Mahalle sakinleri olarak imza toplamamıza rağmen halen yazık ki ne sinyalizasyon ne de kasis yapılmıyor” dedi.
Aynı yerde sayısız kaza
Antalyaanın Manavgat ilçesinde 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1’i çocuk, 2’si kadın olmak üzere 3 kişi yaralandı.
Muhabir: Bedia UYAR
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor