banner165

Bebek cesedinin faili aranıyor

Alanya'nın Türkler Mahallesi'ndeki katı atık tesisinde bulunan yeni doğmuş erkek bebek cesedinin faili için OYİT ve JASAT ekipleri görevlendirildi. Yetkililer, vatandaşlardan son 1 hafta içerisinde hamile olup da, şüpheli tavırlar sergileyen ve çöp konteynerında farklı bir cisim attığı fark edilen kişilerin 112'ye bildirilmesini istedi

Bebek cesedinin faili aranıyor

Alanya’da Türkler Mahallesi'ndeki katı atık tesisinde çöp ayrıştırması yapıldığı esnada kanlar içerisinde erkek bebek cesedi bulundu. Yapılan incelemelerde erkek bebeğin doğumdan sonra çöpe atıldığı belirlendi. Alanya'yı dehşete düşüren olayın hemen sonrasında ise Olay Yeri İnceleme Timi (OYİT) ve Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) görevlendirilerek, vahşetin faili aranmaya başladı.
SON 1 HAFTAYA DİKKAT
İlçede bulunan 30 bin çöp kutusundan birine atılarak, katı atık tesisine ulaşan erkek bebek cesedinin faili kasten öldürme suçundan aranıyor. Yakın zamanda hastaneye başvuran ve doğum yaptığı değerlendirilen kişiler de soruşturma kapsamında mercek altına alındı. Yetkililer, vatandaşların son 1 hafta içerisinde çöp konteynerlarına şüpheli bir cisim atıldığını fark eden ve çevresinde hamile olup da doğum yapma hazırlığında olan ancak şüpheli tavırlar sergileyen kişileri 112'ye bildirilmesi istedi.

Mobil Bildirim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169