banner84

Elini kaybeden genç kız dava açacak

Cuma Pazarı'nda hizmet veren 1e1 Süper Market çalışanı Fatma Yeşil, elini kıyma makinesine kaptırdı ve elini kaybetti. Yeşil, 1e1 Market'e dava açmaya hazırlanıyor.

Elini kaybeden genç kız dava açacak

Alanya Şekerhane Mahallesi Cuma Pazarı'nda hizmet veren 1e1 Süper Market çalışanı Fatma Yeşil, geçtiğimiz günlerde kıyma makinesine elini kaptırmıştı. Genç kız olaydan sonra kaldırıldığı hastanede yapılan ameliyatta sağ elini kaybetti. Yeşil'in elinin kıyma şeklinde hastaneye geldiğini belirten doktorlar, eli kurtaramadıklarını ifade ettiler.

İHMAL VAR MI?

İddialara göre marketin et reyonunda çalışan kasap, olay saatinde bankaya gönderildi. O esnada bir müşterinin kıyma istemesi üzerine Fatma Yeşil,  fazla bir bilgisi olmadığı halde kıyma makinesinin başına geçti. Et çekmek isteyen genç kız kıyma makinesine sağ elini kaptırarak feci şekilde yaralandı.

DAVA AÇIYOR

Elini kaybeden genç kız 1e1 Market'e dava açmaya hazırlanıyor. Görevi olmadığı ve kıyma makinesini bilmediği halde kıyma çekmek zorunda kaldığını belirten genç kız ve ailesi, dava açarak haklarını arayacaklarını söylediler.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107