Alınan bilgiye göre; Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’ndeki Yediyüzevler TOKİ Konutları’nda bulunan 4 katlı bir apartmanın giriş katında dini nikahlı eşi Z.E. ile tartışan A.D tartışmanın büyümesi üzerine evdeki benzin dolu bidonu oturma odasına döküp evi ateşe verdi. Z.E., alevlerin arasından kurtulup kendisini dışarı atarken, A.D. ise alevlerin arasında kaldı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. A.D’yi alevlerin arasından çıkaran itfaiye ekipleri, müdahalede bulunduğu yangını kontrol altına alarak, yaklaşık 1 saatlik çalışma sonucu söndürdü. Vücudunda 2. derecede yanıkların oluşan A.D. ve dumandan etkilenen Z.E. ambulanslar ile kaldırıldıkları Keşan Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. -İHA
Eşi ile tartıştı, benzin döküp evi ateşe verdi
Edirne’nin Keşan ilçesinde, dini nikahlı eşi ile tartışan kişi, evdeki benzini oturma odasına dökerek, evi ateşe verdi.
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor