banner84

Gazipaşa'da korona bir ailenin sonu oldu

Gazipaşa’da geçtiğimiz hafta korona virüs nedeniyle eşini kaybeden itfaiye personeli Erol Ateş, aynı hastalık yüzünden vefat etti.

Gazipaşa'da korona bir ailenin sonu oldu

Koronavirüs her geçen gün hem yayılma hızını arttıryor hem de can kayıpları artıyor. Geçen hafta Gazipaşa’da Antalya Büyükşehir Belediyesi personeli olarak çalışan iki çocuk annesi Özlem Onaç Ateş, korona virüs nedeniyle hayatını kaybetmişti, şimdide Özlem Onaç Ateş’in eşi Erol Ateş aynı hastalık nedeniyle vefat etti.

EŞİNİN VEFATINDAN 10 GÜN SONRA ÖLDÜ
Eşinin vefatının ardından 10 gün daha hayatta kalan ve tedavi gören Büyükşehir Belediyesi itfaiye personeli Erol Ateş’in vefat haberi Gazipaşa’yı ve sevenlerini yasa boğdu. Korona virüs bir ailenin adeta sonu olurken, Ateş çiftinin iki çocuğu ise yakınları tarafından alındı. 10 gün içerisinde ikinci kötü haberi aldıklarını belirten Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz bir mesaj yayımlayarak, “Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye personelimiz Erol Ateş’i kaybettiğimizi, derin bir üzüntüyle öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve belediye ailemize başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun.” dedi. -Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asaf
Asaf - 10 ay Önce

Allah rahmet eylesin. bu insanların aşı olduktan sonra korona virüsü ile öldüklerini yazacak, söyleyecek bir insan evladı, basın yok mu?

SIRADAKİ HABER

banner107

banner169