banner84

Gazipaşa muhtarı arıyor

Gazipaşa'da Cılız Muhtar lakabıyla bilinen Kızılgüney Mahallesi'nin eski muhtarı Hüseyin Karabulut'tan tam 6 yıldır haber alınamıyor. 10 çocuk babası 67 yaşındaki Hüseyin Karabulut'un bulunması için yapılan arama çalışmaları da durduruldu.

Gazipaşa muhtarı arıyor
Geçtiğimiz yıllarda birçok yerde yapılan aramalardan sonuç alınamazken, ilçenin tanınmış simalarından olan Karabulut'un yaşamıyla ilgili umutlar tükenmiş durumda. Hüseyin Karabulut'un büyük oğlu Adem Karabulut, babasıyla ilgili arama çalışmalarına devam edilmesini istiyor. Aradan 6 yıl geçmesine rağmen babasının bulunamadığını belirten Adem Karabulut, "Babamızın yaşayıp yaşamadığından emin bile değiliz. Eğer babamız öldüyse en azından mezarının olmasını istiyoruz. Babamızın halen kayıp olması bizlere çok acı veriyor" dedi.
MAĞARA DİDİK DİDİK ARANDI
ANTALYA Valiliği İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü Arama Kurtarma ile Jandarma Komutanlığı ekipleri, eski muhtar Hüseyin Karabulut'u, evinin çevresinin yanısıra köy yakınlarındaki Çakalbeleni Mağarası'nda da aradı. Zor koşullar altında yaklaşık 1 saat süren arama çalışmasında 20 metre derinliğinde olduğu belirtilen mağaranın içerisinde herhangi bir bulguya rastlanmadı. 
MÜGE ANLI DA ÇARE OLAMADI
İlçenin tanınmış simalarında olan Hüseyin Karabulut’un yaşamından endişe eden ailesi, son olarak çareyi Müge Anlı’nın sunduğu “Tatlı Sert” programına çıkmakta bulmuştu. Hüseyin Karabulut’un bulunabilmesi için ortaya atılan tüm iddialar değerlendirilmişti ancak olay çözüme kavuşturulamamıştı. Eski muhtarın kaybolması olayıyla ilgili sır perdesinin halen aralanamaması aileyi umutsuzluğa düşürdü. Karabulut Ailesi, yaşayıp yaşamadığı bile belli olmayan Hüseyin Karabulut’un bulunmasını istiyor.  
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2016, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107