-İHAü
Kaza, dün gece Antalya-Alanya D-400 Karayolu Sorgun otogar üst geçitte meydana geldi. Şükrü Ü. idaresindeki 07 BDP 242 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu köprülü kavşak ile yan yol arasındaki çelik bariyerlere çarptı. Çelik bariyerlerin otomobilin bagaj kısmına kadar girdiği otomobilden şans eseri hafif yaralı çıkarılan sürücü Şükrü Ü., sağlık ekibinin olay yerindeki müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sürücünün yapılan kontrolde 1,30 promil alkollü olduğu belirlendi. Şükrü Ü.'ye alkollü araç kullanmaktan 4 bin 064 TL para cezası uygulanırken, sürücü belgesine 6 ay süreyle el konularak araç trafikten men edildi. Diğer taraftan çelik bariyerlerin otomobilin içerisine girmesi nedeniyle araç uzun çabalar sonucunda saplandığı yerden çıkarılabildi.
Kazadan şans eseri kurtuldu
Manavgatata alkollü sürücünün kullandığı otomobil bariyerlere ok gibi saplandı. Kazayı şans eseri hafif yaralı atlatan sürücünün otomobili, bariyerlerden güçlükle çıkartılabildi.
Muhabir: Bedia UYAR
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor