banner84

Manavgat’ta bir arazöz devrildi! Şoförün durumu ağır!

Manavgat’ta meydana gelen feci yangına müdahale eden bir arazöz devrildi. Araçta bulunan şoförün durumunun ağır olduğu belirtildi.

Manavgat’ta bir arazöz devrildi! Şoförün durumu ağır!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bölgeden yangına ilişkin bilgi verdi. Pakdemirli, ''Yangnı körükleyecek her türlü sebep mevcut'' dedi. 53 vatandaşın yangından etkilendiğini açıklayan Pakdemirli, ''Maalesef bir arazözümüz devrildi, şoförümüzün durumu ağır. Can kaybı olmaması için büyük uğraş veriyoruz'' diye konuştu.

YARALILAR VAR

Antalya İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür, Manavgat ilçesindeki yangından etkilenen 51 kişinin tedavi amaçlı hastanelere geldiğini bildirdi.

Yangından etkilenenlerin hastanelere başvurduğunu anlatan Hülür, "Manavgat'taki yangınlardan etkilenen 51 kişi tedavi amaçlı hastanelere geldi. 47'sinin durumu hafif, oksijen tedavisi alıp taburcu edilecek. Vatandaşlardan birinin yüzde 30 yanığı birinin ise ayağında kırık var. Şu an hiçbirinin hayati tehlikesi yok." dedi.

''HER TÜRLÜ SEBEP MEVCUT''

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bölgeden yangına ilişkin bilgi verdi. Pakdemirli, ''Yangnı körükleyecek her türlü sebep mevcut'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169