banner84

'Nebahat benim imam nikahlı karımdır'

Fakırcalı Mahallesi'nde bir evde cesetleri bulunan Murat Özdemir ve Nebahat Uysal'ın ölümünün aydınlatılması için kurulan özel ekip iddiaya göre olay yerinde bir mektup bularak , kriminal incelemeye gönderdi

'Nebahat benim imam nikahlı karımdır'
Fakırcalı Mahallesi'nde cuma günü eski terk edilmiş evde  av tüfeği ile başlarından vurulmuş  olarak bulunan Murat Özdemir ve Nebahat Uysal'ın bir cinayetemi kurban gittiği yoksa intihar mı ettikleri Jandarma tarafından araştırılıyordu. Konuyu aydınlatmak için özel ekip kuran Jandarma olay yeri ekipleri olayın olduğu eski evde Murat Özdemir tarafından  yazıldığı tahmin edilen bir mektup ele geçirdi. 
BENİM İMAM NİKAHLI KARIMDIR
Edinilen bilgiye göre, Murat Özdemir tarafından yazıldığı tahmin edilen mektupta "Kimse bizim arkamızdan konuşmasın. Nebahat benim imam nikahlı karımdır. Biz birbirimizi çok sevdik ve birlikte ölüyoruz" yazıldığı iddia edildi. Jardarma ele geçirdiği mektubun Murat Özdemir tarafından yazılıp yazılmadığının tespit edilmesi için kriminal incelemeye gönderdi. Jandarma tarafından kurulan özel ekip olayı tüm yönleriyle aydınlatmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2017, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107