banner84

Olay yeri inceleme ve otopsi sonuçları geldi

Alanya'da yaşarken evlerinde kafalarından vurulmuş halde bulunan Alman çiftin ölümüyle ilgili korkunç ayrıntılar ortaya çıktı.

Olay yeri inceleme ve otopsi sonuçları geldi

Olay, Oba Mahallesi, Karakocalı Mevkii'nde çiftin birlikte yaşadığı villada meydana geldi. Alman uyruklu Michael Peter Marie Theis (53) ve Angelika Hannelbre Krüger (59) çiftinden haber alamayan yakınları durumu Alanya’da bulunan Alman arkadaşlarına bildirdiler. Alman arkadaşlarının ihbarı üzerine eve giden komşuları, kapının açılmaması üzerine jandarmaya ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, çilingir yardımıyla villaya girdiler. Alman çiftin uzun süre önce başlarından silahla vurularak öldükleri, cesetlerin bozulmaya yüz tuttuğu görüldü. Cesetlerin yanında bir de tabanca bulundu. Cesetler, Alman çiftin nasıl öldüğünün tespiti için otopsi yapılmak üzere Alanya Belediye Mezarlığı Morgu'na kaldırıldı.

ALMAN ÇİFT BÖYLE ÖLDÜ 

Olay yerinde yapılan incelemeler ve otopsinin ardından, korkunç olaydaki sır perdesi aralandı. Edinilen bilgiye göre Alman çift, bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Theis'in villada bulundurduğu ruhsatsız bir tabancası vardı. Tartışma büyüyünce Theis  tabancayla bayan arkadaşı Krüger'in kafasına ateş ederek öldürdü.  Ardından Theis kendi kafasına da sıktı. Bu korkunç olayın, en az 1 ay önce meydana geldiği sanılıyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2015, 02:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107