banner84

Turistlere gümüşü altın diye sattılar

Alanya Kuyumcular Odası, vatandaşların şikayeti üzerine Alanya'da faaliyet gösteren bir kuyumcunun hakkında gerekli işlemleri başlattı

Turistlere gümüşü altın diye sattılar
Güllerpınarı Mahallesi, Ahmet Tokuş Bulvarı'nda bulunan E. Kuyumculuk hakkında gümüşleri altın suyuna batırarak altın diye, 14 ayarı 18 ayar diye sattığı ve yaptırdığı altınları düşük ayar olarak özellikle yabancı turistlere sattığı şikayetleri üzerine Alanya Kuyumcular Odası Başkanı Hasan Çavuşoğlu harekete geçti. Başkan Çavuşoğlu," İlçemiz Güllerpınarı mahallesi, Ahmet Tokuş bulvarında bulunan E. Kuyumculuk hakkında gümüşleri altın suyuna batırarak altın diye, 14 ayarı 18 ayar diye sattığı ve yaptırdığı altınları düşük ayar olarak özellikle yabancı turistlere sattığı gibi odamıza oldukça fazla şikayet gelmektedir.
RESMİ YAZILARI YAZDI
Bu gibi durumların Alanya’mız ve ülke turizmimiz için çok kötü bir durum oluşturacağını bildiğimizden, oda olarak Kaymakamlığımıza, Belediye Başkanlığımıza ve Emniyet Müdürlüğümüze gerekli resmi yazılarımızı yazdık. Umarız ki bu gibi olumsuz konular bir daha Alanya’mızda yaşanmaz" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2017, 18:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107