banner129

Uyuşturucu satıcısı psikolog çıktı

Bir apartmanın çatı katına yapılan baskında skunk imalathanesi ortaya çıkarıldı. Baskında çok sayıda uyuşturucu ve uyuşturucu madde yapımında kullanılan malzeme ele geçirildi. Jandarma tarafından gözaltına alınan 2 üniversite mezunu Erkan G.'nin nezarethanede başını duvarlara vurarak kendisine zarar verdiği bildirildi.

Uyuşturucu satıcısı psikolog çıktı

Manavgat’ta bulunan Erkan G. isimli şahsın yaşadığı apartmanın çatı katını uyuşturucu imalathanesine dönüştürdüğü bilgisine ulaşan Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipleri söz konusu eve baskın düzenledi. Evde yapılan aramalarda Erkan G.'nin balkon dahil uyuşturucu serası haline getirdiği evle karşılaşıldı. Yapılan aramada balkonda ve odalarda saksılar içerisinde ekili vaziyette 216 kök skunk bitkisi, 1245 gram skunk, 1 adet hassas terazi, 1 adet skunk maddesini satışa hazır hale getirmekte kullanılan öğütme makinesi ile uyuşturucudan elde edildiği değerlendirilen 1600 dolar para ele geçirildi.
Jandarma tarafından gözaltına alınan iki üniversite mezunu Erkan G.'nin kısa süre öncesine kadar psikologluk yaptığı aynı zamanda sosyoloji bölümünü de bitirdiği tespit edildi. Şüphelinin karakol nezarethanesinde kendisine zarar vermeye çalışarak başını duvara vurduğu ve bu anlarında kameralar tarafından kaydedildiği öğrenildi. Kendisine zarar vermesinin ardından Manavgat Devlet Hastanesine götürülen şüpheli Erkan G., tedavisinin ardından çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince 'uyuşturucu madde imalatı ve ticareti’ suçundan tutuklanarak Alanya Cezaevine gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107