banner84

Yüzbaşı çadırda yakalandı

Darbe gecesi Deniz Kuvvetleri Komutanı'nın etkisiz hale getirmekle görevli timin lideri Yüzbaşı Alanya'nın Kestel Mahallesi'nde kurduğu çadırda yakalandı

Yüzbaşı çadırda yakalandı
Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal ve 8 generali İstanbul’daki Moda Deniz Kulübü’nde düzenlenen düğünü basarak kaçıran darbeci hava timi liderlerinden kara pilot yüzbaşı Okan K. Alanya'nın Kestel Mahallesi'nde yakalandı.
Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, Orgeneral Mehmet Şanver ve çok sayıda üst düzey komutanı Moda Deniz Kulübü’nde düzenlenen düğünü basarak kaçıran darbeci hava timi içinde yer alan kara pilot yüzbaşı Okan K, Alanya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Ekipleri tarafından Kestel Mahallesi kırsalında çadır içerisinde şort ve tişört giymiş halde yakalandı. Moda Deniz Kulübü baskınından kısa bir süre önce kulüpten ayrıldığı için alıkonulamayan Oramiral Bülent Bostanoğlu'nu etkisiz hale getirmekle görevli olduğu öğrenilen Okan K'nın teşebbüsün başarısız olmasının ardından kaçarak Alanya'ya geldiği ortaya çıktı. Cuma gecesi Alanya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri tarafından yakalanan Okan K’nın üzerinde ve çadırda yapılan aramada, 4 cep telefonu, bir miktar altın ve para ele geçirildi. Deniz yoluyla yurt dışına kaçabilmek için Alanya'ya geldiği ihtimali üzerinde durulan Okan K'nın emniyetteki sorgusunun devam ettiği bildirildi. 

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107