Muratpaşa Belediyesi, kent sakinlerinin mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesi için hazırlarını tamamladı. Belediyenin falezlerin denizle buluştuğu noktada bulunan mavi bayraklı falez plajlarıyla birlikte Ziya Gökalp ve Erdal İnönü kent parklarındaki Deniz Yüzü ve Dağ Yakası kafeleri, Kurban Bayramı’nın ilk günü kapalı olacak.

Gazipaşa'nın geleceğini vatandaşlar belirleyecek Gazipaşa'nın geleceğini vatandaşlar belirleyecek

Bayramını ikinci günü yeniden kapılarını açacak tesisler tatil süresince konuklarını ağırlayacak. Mavi bayrak dalgalanan Erenkuş, Erdal İnönü Kent Parkı, İnciraltı, Mobil ve Konserve Koyu falez plajları, saat 06.30’da açılacak. Saat 08.30’dan itibaren şezlong, şemsiye ve büfe hizmetinin de başlayacağı plajlar saat 20.00’ye kadar açık olacak.

Falez plajlarının yanı sıra yine Muratpaşa Belediyesi’nin Erdal İnönü Kent Parkı içindeki Dağ Yakası ve Antalya’nın Akdeniz’e uzandığı en uç nokta Bababurnu’nda bulunan Ziya Gökalp Kent Parkı içindeki Deniz Yüzü Kafeleri de, ikinci bayram günü açılacak. Kafeler 08.30-24.00 saatleri arasında çalışacak. Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı’nın falez sahil bandında yer alan Engelsiz Kafe de ilk bayram günü kapalı olacak.

Muhabir: Ayşe Yağmur Mercimek