banner84

25 Metrelik Yola yoğun bakım

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi ekipleri, Alanya’nın en trafik açısından en yoğun caddelerinden biri olan 25 Metrelik Yolda bakım ve onarım çalışması başlattı.

25 Metrelik Yola yoğun bakım

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da alt ve üst yapı çalışmalarına belirlenen program dahilinde devam ediyor. Alanya’nın 102 mahallesinde farklı alanlarda çalışmalarını sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Merkez’de de sorumluluk sahası içinde bulunan bulvar, cadde ve yollarda bakım, onarım ve tadilat çalışmalarını sürdürüyor.

25 Metrelik yol  elden geçiriliyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Hizmet Birimi ekipleri, Alanya’nın merkezini boydan boya geçen araç ve yaya trafiği açısından en önemli arterlerden biri olan 25 Metrelik Yolu yoğun bakıma aldı. Yolun Hal Kavşağı ile Başkent Hastanesi arasındaki bölümünde yıpranan, bozulan ve tümsek haline gelen noktaları tek tek tespit edilerek, bakım ve onarıma alındı. Çalışmalara başlayan ekipler, tümsekleri düzeltiyor, çukurları ve bozulan yerleri asfalt ve yama ile kaplıyor. Çalışmaların kısa sürede tamamlanması planlanıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nesat  GÜNEŞ
Nesat GÜNEŞ - 7 ay Önce

88 yilinda geldim alanyamızı seviyorum yol konusun da Atatürk cadesin de parke taş yolu nun temamı bozuk taşlar deform olmuş yayla yolu bile Atatürk caddesi nden daha düzgün çok şey var eksik hangisini yazayım sinek konusunumu yoksa gemilerin denize bıraktığı kirli çöp ve atiklarimi yollara yanliş park etmelerimi cadenin ortasına masa atıp tavla oynayanımı tamlataş görüyüş yolunda banklarda içki içtenlerimi köpekleri çiçeklerin üzerine işetenimi yaya yolu geçiş lerine lentegar cılarının araç motor bisiklet gibi araç larla otobus duraklarına park yapanlarımı bunları ben göre biliyorsam sayın yetkili arkadaşlar yazdığım yazıyı okurlar

SIRADAKİ HABER

banner107