Zeytin ağaçlarının bulunduğu arazi yüzünden bir kişiyle mahkemelik olduklarını belirten Hasan Koyuncu, “Bırak zeytinleri. Gücün yetiyorsa benimle uğraş” dedi. Manavgat Karaöz Mahallesi Değirmen Mevkiinde etrafı tel örgüyle çevrili 3 dönümlük arazide dikili 5-8 ve 15 yıllık 95 adet zeytin ağacına kimliği belirsiz kişiler tarafından kökünden kesilmek suretiyle zarar verildi. Sabah saatlerinde tarlaya geldiğinde Zeytinleri kesilip talan edilmiş vaziyette bulduğunu belirten Hasan Koyuncu “Bu arazi kayınpederimden miras kaldı. Buradan maddi kazanç elde etmek gibi bir düşüncemiz yok. Tarla boş kalmasın, rahmetli kayınpederimin gönlü olsun istedik. Bir bölümünü 15, bir bölümünü 8 kalanını da 5 yıl önce diktik. Dana önce de aynı şekilde bir saldırı oldu. Aslında kimin yaptığını bilmeme rağmen ispatım olmadığı için bir şey diyemiyorum. Ama jandarmaya bu şahıslar hakkında şikayette bulundum” dedi. Ağaçlarını kesenlere seslenen Hasan Koyuncu “Bu zeytinlerden ne istediniz. Eğer gücünüz yetiyorsa benim karşıma çıkar benimle uğraşırsınız. Allah’ınızdan bulun” sözlerine yer verdi.
95 zeytin ağacını katlettiler
Antalya’nın Manavgat ilçesinde 3 dönüm üzerinde bulunan 95 adet zeytin ağacı kimliği belirsiz kişiler tarafından kesildi.
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor