banner84

Akdağ kulübü, Davraz'da eğitim verdi

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü'nün daha fazla insana kayağı sevdirme amacıyla başlattığı proje kapsamında kayak eğitim paketi düzenlendi

Akdağ kulübü, Davraz'da eğitim verdi

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü yönetim toplantısında karar alarak “Alanya’da Kayak Öğrenmeyen Kimse Kalmayacak” adını verdiği projenin  ilk basamağı olarak kayak eğitim paketi düzenlediler.  Çarşamba günü Davraz’da gerçekleştirilen eğitime 44 kişi katıldı. Katılımcıların ulaşımını ve öğle yemeğini Ak Alanya Tur üstlendi. 
EĞİTİM VE EKİPMAN KULÜP TARAFINDAN KARŞILANDI
Kayak eğitimi ve kayak ekipmanları kulüp tarafından karşılandı. Projenin amacına ulaşması için maliyet fiyatları ile paket halinde sunuldu.  Akdağ’a bir kayak tesisi yapılmasından sorumlu yetkililere daha çok kamu desteği sağlama amacıyla çıkılan yolda kulüp yetkililer, ilk olmasına rağmen çok güzel bir katılımın olduğunu ifade etti. Aynı zamanda yetkililer,  zengin ikram çeşitlerinden dolayı Ak Alanya Tur sahibi Adem Küçükyılmaz’a teşekkür ettiler. 
AYDEMİR TEŞEKKÜR ETTİ
Bu projede en büyük desteği basın camiasından gördüğünü ifade eden Kulüp Başkanı Handan Aydemir, “Akdağ’ı gündemlerinden düşürmedikleri ve Akdağ için verdiğimiz mücadeleye verdikleri kıymetli desteklerinden dolayı bütün Alanya basınına yürekten teşekkürlerimi iletiyorum ayrıca projemizi daha çok insanın duymasını sağlamak için paylaşım ve duyuru yapan bütün dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum" dedi. 

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107