banner84

Alanya bayramlaşacak

Alanya'da protokol ve siyasi partilerin bayramlaşma törenleri bayramın ilk gününde yapılacak. Bayramlaşmaların ardından Alanya protokolü huzurevi ve cezaevini de toplu ziyaret edecek. 

Alanya bayramlaşacak

Haber Merkezi
Kurban Bayramı’nda vatandaşlar ve siyasiler bayramlaşma programında buluşacak. Siyasi partililer bayramlaşma törenini bayramın  birinci günü gerçekleştirilecek. AK Parti bayramın birinci günü saat 13.20'de parti binası önünde bayramlaşacak. MHP'de her bayram olduğu gibi teşkilat binası önünde partililerle bayramlaşma var. MHP'de bayramlaşma bayramın birinci günü saat 13.30'da gerçekleştirilecek. İYİ Parti ise bayramın birinci günü saat 13.30'da ilçe binasında vatandaşlarla bayramlaşacak. CHP İlçe teşkilatı bayramlaşma töreni saat 13.00'de teşkilat binasında yapacak.
ALANYA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞACAK
Alanya halkının ve kamu kurum ve kuruluş mensuplarının topluca bayramlaşmalarını sağlamak için protokol bayramlaşması da  bayramın birinci günü Alanya Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirilecek. Saat 14.00'da  gerçekleştirilecek olan törenin ardından bayram kutlamaları çerçevesinde Alanya protokolü tarafından huzurevi ve cezaevi de topluca ziyaret edilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107