banner84

Alanya Posta TV nasıl izlenir?

Posta Medya Grubu Alanya Potası Gazetesi baskı tesislerini yenilemesinin ardından, görsel yayıncılıkta da yerini aldı. Peki, WebTV olarak www.alanyapostatv.com adresiyle yayın hayatına başlayan Alanya’nın en yeni dijital televizyonu nasıl izlenir?

Alanya Posta TV nasıl izlenir?

Alanya Posta Medya Grubu, 14 yıldır süren gazete yayıncılığını, 'Gerçek Haber Televizyonu' slogan ve hedefiyle birleştirdi ve  Alanyapostatv’yi kurdu. 25 Mart Pazartesi günü itibariyle yayın hayatına başlayan Alanyapostatv,  Alanya, bölge, Türkiye ve Dünya haberleri ile interaktif bir yayın prensibini kendine ilke edindi. İlkeleri ışığında yayına başlayan alanyapostatv'yi okuyucularımız aşağıdaki adreslerden izleyebilecek.

ALANYAPOSTATV NASIL İZLENİR?

Posta Medya Gurubu’nun en yeni yayın organı WebTV’mizi www.alanyapostatv.com adresinden, smatr tv’nizde tarayıcınıza ve www.alanyapostatv.com adresini yazarak, Facebook'tan/alanyapostatv instagram:alanyapostatv adresinden ve Twitter'dan alanyapostatv adreslerinden ‘Gerçek Haber'e en kolay yoldan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 'En Yeni Dijital Televizyon' Alanyapostatv'yi masa üstü bilgisayarlar, İOS ve Android tabanlı cep telefonu ve tabletler, smart televizyonlarda, evde, işte, sokakta, yolda otobüste kısaca hayatın sürdüğü her yerde kolayca izlemeniz mümkün.

BİLDİRİM İÇİN TIKLAYIN

Alanyapostatv yayınlarını izlemek için, facebook ve twitter’dan bildirimlerinizi açmanız yeterli olacak.  Ayrıca www.alanyapostasi.com.tr adresini mobil uygulamalarınıza indirerek de yayınları takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107