banner129

Alanya’da çılgın renk partisi

Hindistan’da ‘Holi Fest’ olarak kutlanan ve tüm dünyaya yayılan renk eğlencesi Alanya'da düzenlendi. Düzenlenen partide yerli yabancı yüzlerce tatilci birbirine rengarenk toz boyalar fırlatarak eğlendi. 

Alanya’da çılgın renk partisi

Burcu MUTLU

Engin ANAK

Türkiye’de ünlülerin dövmecisi olarak bilinen Cleopatra Ink’in düzenlediği Powder Color Party’ye yerli yabancı yaklaşık 1000 kişi katıldı. Havuz başında başlayan partide DJ’yin çaldığı hareketli parçalar eşliğinde havuza gelen dansçı kızlar ve animasyon ekibi şov yaptı. Partide katılımcıların hepsine üzerinde partinin sloganlarının yazdığı geçici dövmeler yapıldı. Ardından başlayan köpük partisinde ise eğlence severler havuza püskürtülen köpükle müzik eşliğinde eğlendi. Partinin son kısmında ise tüm katılımcılar sahile indi.  Parti görevlilerinin yönlendirmesiyle 10'dan geriye sayan tatilciler toz boyaları havaya fırlattı. Etrafı rengarenk yapan tatilciler toz boyaları birbirlerine de fırlatarak çılgınca eğlendi.
Parti hakkında bilgi veren Cleopatra Ink Şube Sahibi Aldulselam Dursun, yapılan etkinliğin amacının personellerini yoğun geçen turizm sezonunda motive etmek ve dövme turizmi için ilçeye gelen tatilcilere farklı bir eğlence sunmak olduğunu söyledi.  
Tüm sahilin renklere boyandığı partinin sonunda ise katılımcılar denize girerek eğlenceye suyun içerisinde devam etti. Cleopatra Ink Stüdyo yetkilileri partilerin yıl boyunca devam edeceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 23:48
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107