banner84

Alanya’da engelli vatandaşın talebi yanıtsız kalmadı

Asmaca Mahallesinde evinin yolu bozuk olduğu için evinden çıkamayan engelli Ali Kaya’nın yolu düzenlenerek kullanıma elverişli hale getirildi.

Alanya’da engelli vatandaşın talebi yanıtsız kalmadı

Sosyal Belediyecilik alanında yaptığı hizmetlerle adından söz ettiren Alanya Belediyesi, yaşlı, engelli ve yardıma muhtaç vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Bu yönde yürütülen çalışmalarla Asmaca Mahallesinde yaşayan engelli Ali Kaya'nın evinin yolu düzenlenerek kullanıma elverişli hale getirildi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e ve ekiplerine teşekkür eden Kaya, "Evimin yolu bozuk olduğu için çok zorlanıyordum. Başkanımız talebimi anında yerine getirdi. Hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 11:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Kaya
Ali Kaya - 3 yıl Önce

Ben yıllardır beri çektiğim sorlukları bir ben bilirim aracım çıkamıyordu lastikler yanacak hale gelirdi Ama şimdi dünyalar benim oldu Allahım Nazarlardan korusun gücüne güç katsın Saygı Değerli Başkanım ADEM MURAT YÜCEL Bakanım ve Çalışkan ekibinden özellikle Mustafa gürkan ve Hakan cavustanda Allahım Binlerce Razı Olsun birkaç ay önce dilekçe verdim ve hemen gelip incelediler ve şimdi gördüğünüz gibi Kısa süre içinde Büyük BAŞKAN ÂDEM MURAT YÜCEL

SIRADAKİ HABER

banner107

banner169