banner84

Alanya’da ulaşım ücretlerine zam geldi

Alanya'da otobüsçülerin talebi üzerine yarın itibariyle otobüs fiyatları zamlandı. Şehiriçi kartsız binişlerde otobüs 4 TL oldu 

Alanya’da ulaşım ücretlerine zam geldi

-Haber Merkezi
Alanyalı otobüsçüler akaryakıta yapılan zamlarla birlikte zor günler yaşıyordu. Ücretlerle ilgili uzun süredir taleplerini dile getiren esnaflar sonunda beklediğini buldu. Otobüsçülerin zam talebi yerine getirildi. İlçede doğu batı hatları dahil olmak için şehiriçi otobüslerde de zam uygulandı. Yapılan zamlar ile birlikte şehiriçi otobüsler kartlı 2.15 TL'den 3 TL'ye, normal binişlerde de 3 TL olan ücret 4 TL oldu. Batı bölgesinde bulunan Okurcalar'da 8 TL, Türkler'de 6.50 TL, Kızılot 11 TL, İncekum 8 TL, Gazipaşa 11 TL olarak değişti. Demirtaş-Alanya 6 TL, Mahmutlar-Kargıcak 4 TL şeklinde fiyatlandırıldı. 1 TL ve 1,5 TL arasında oynayan fiyatlar otobüsçüleri sevindirse de vatandaşın tepkisine neden oldu. 
 

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 18:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Engin yazar
Engin yazar - 6 ay Önce

ŞÖFÖRLER OTOBÜSLERDE NEFES ALACAK YER BIRAKMIYOR VE BİZİM GÖREMEDİĞİMİZ ARKA TARAFTA Kİ O HAYALİ YERİ ÖYLE BİR GÖRÜYORLAR Kİ MİLLETİN OTOBÜSTE EZİLİP REZİL OLMASINDAN DA ZEVK ALIYORLAR SANKİ!! YER YOK YOLCU ALMAYIN DEDİĞİMİZDE DE BEĞENMİYORSAN TAKSİYE BİN DİYE TEPKİ GÖSTERİYORLAR, BİR DE ÜSTÜNE ZAM YAPILIYOR OTOBÜSLERE YA, YAZIKLAR OLSUN MİLLETİ HER TÜRLÜ ZOR DURUMDA BIRAKANLARA!!

Emrah erdoğan
Emrah erdoğan - 6 ay Önce

Şöförler halka karşı çok saygısız....

SIRADAKİ HABER

banner107