banner84

Alanya’da yazdan kalma günler yaşanıyor

Alanya’da hafta boyunca yağan yağmurun yerini güneşe bırakması ile vatandaşlar kendini sokağa attı. Kimisi, deniz kenarında vakit geçirmeyi, kimisi yürüyüş yapıp bisiklete binmeyi tercih etti.

Alanya’da yazdan kalma günler yaşanıyor

Meteorolojinin ‘kırmızı alarm’ verdiği Antalya genelinde hafta boyunca etkili olan yağmurun ardından Alanya, güneşin verdiği huzurla uyandı. Yağmurdan dolayı hafta boyunca dışarıda vakit geçirme imkanı bulamayanlar, güzel havada yürüyüş yapıp bisiklet sürdü, çocuklar ise parklarının tadını çıkardı

Kimisi ise köpeklerini gezdirip birlikte vakit geçirmeyi tercih etti. Dalgaların kıya ve Alanya Kalesinin dip kayalıklarına peş peşe çarpması ise görsel şova dönüştü. Sörf tutkunlarının son yıllarda uğrak mekanı olan Alanya’da dalgayla birlikte yaklaşık 15 sörf tutkunu peş peşe denemler yaptı. Kimisi beklediği dalgayı yakalayıp sörf yaptı.

Kimisi ise dalgayı yakalamasına rağmen hayallini gerçekleştiremedi. Sahil kenarında annesi ile birlikte vakit geçiren bir bebek, korkusuzca dalgalara doğru yönelmesi annesinin son anda müdahalesi sayesine önlendi. Hafta boyunca güneşli hava etkisini sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 15:35
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107