banner84

ALTSO, esnaf için TOBB'u devreye soktu

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, bugün Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile canlı görüntülü telekonferans yöntemiyle bir görüşme gerçekleştirdi.

ALTSO, esnaf için TOBB'u devreye soktu

Başkan Şahin görüşmede bazı bankaların Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine KGF Kredisi verirken çıkardığı zorluklar başta olmak üzere birçok konuda bölgenin taleplerini iletti.   Bankaların bu dönem iş dünyasının yanında olması gerektiğinin altını çizen Şahin, yanlış tutum içinde olan bankalarla mücadele edeceklerinin altını çizdi.  

TOBB'un da bankalara karşı iş dünyasının yanında yer almasının önemine dikkat çeken Şahin, ayrıca  krizin başında hazırlayıp sunduğumuz rapor doğrultusunda bölgenin beklentilerini aktardı.

Şahin yaptığı açıklamada, “Krizin başından bu yana üyelerimizin ve iş dünyamızın yanında yer almaya çalışıyoruz. Sorunları sürekli ilgili kurumlara direk olarak iletiyoruz. Gelişmeleri bire bir aktarıyor ve iş insanlarımızın sorunlarını ve bu sorunlara ilişkin çözüm önerilerini sunuyoruz. TOBB başkanımızla bugün olumlu geçen bir görüşme gerçekleştirdik. Umarız el birliği içinde bu sorunları en kısa sürede aşacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107