banner84

Anketten 'evet' çıktı

www.alanyapostasi.com.tr'de 24 Aralık itibariyle başlayan Alanya Belediyesi'nin 2020 projelerinin vatandaşa sorulduğu anketten 'Evet' çıktı

Anketten 'evet' çıktı

-Haber Merkezi

www.alanyapostasi.com.tr'de 24 Aralık'ta başlayan 'Alanya Belediyesi'nin, kentsel dönüşüm, belediye hizmet binası, kent meydanı, su fabrikası, kapalı otopark ve pazar yeri ile DEMAŞ arazisine yapmak istediği projeleri istiyor ve yeterli buluyor musunuz?' anketin 10 gün sonrasında sonucu çıktı. İlk günden itibaren yoğun ilgi gösterilen ankette, vatandaşlar düşüncelerini evet ve hayır şıkları ile gösterdiler. 10 gün içerisinde ankete katılan bin 35 kişiden 730'u Alanya Belediyesi'nin 2020 hedeflerine 'evet' derken, 305'i ise 'hayır' dedi. 
'PROJELERİ HALK İSTİYOR'
Anket aynı zamanda yorum yağmuruna da tutuldu. Vatandaşlar, projelerle ilgili düşüncülerini yorum yaparak değerlendirdiler. Ankete gelen yorumlardan Ahmet Sarı isimli vatandaş, "Alanya Belediyesi üretken çalışkan bir belediyedir belediyenin tüm çalışmalarına canı gönülden kutluyorum" derken, Ali Yaman da, "Projeleri halk istiyor. Sadece bir kaç kişi istemiyor onlarıda halk istemiyor zaten" yorumunu yaptı. 
'BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARI GÜZEL'
Zafer Kılınç ise, "Cuma pazarı alanına modern katlı kapalı otopark yapılsa ve Atatürk caddesinden de tabelalar ile yönlendirme yapılsa Alanyanın ileriye dönük 50 yıllık otopark sorunu çözülür. Belediyemizin çalışmaları çok güzel" şeklinde değerlendirmede bulunarak, öneri de sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107