banner84

'Antalya yenilenecek'

Antalyalı turizmcileri başarılarından dolayı kutlayan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Antalya yenilenecek gelişecek. Turizmin parçası olmaya devam edecek" dedi.

'Antalya yenilenecek'
 RESORT Turizm Kongresi'nde konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya'nın turizmde yakaladığı başarı nedeniyle turizmcileri kutladı. Başkan Türel konuşmasına şöyle devam etti: 
"Antalya otellerine gelen tatilciler kendi yazlığına gelir gibi geliyorlarsa bu çok önemli ve büyük bir olaydır. Bunu başaran sizlersiniz. Sizleri alkışlıyorum. Sorunlar var mı tabi ki var. Bu kadar hızlı büyüyen bir sektörün sorunları elbette olacaktır. Antalya yenilenecek gelişecek. Antalya turizmin parçası olmaya devam edecek. Alt yapı ulaşım çalışmasına başlıyoruz. Yeni bir ulaşım sistemine kavuşacağız. 
Konyaaltı projesi pırlanta bir gerdanlık haline gelecek. Turizme önemli bir proje kazandıracağız. Kaleiçi için 2004 yılında başladığımız düzenlemeler devam edecek. Sosyal düzenlemeler için zamanımız kalmamıştı ancak bunu bu sefer başaracağız. Akıllı şehir teknolojisini kullanacağız." 
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107