banner84

Başkan Yücel merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, merkez mahallelerde göreve gelen muhtarlarla Tevfik Hoca Evi’nde kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel, muhtarların soru, sorun ve taleplerini dinleyip, not aldı.

Başkan Yücel merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından merkez mahallelerde göreve gelen mahalle muhtarlarıyla Tevfik Hoca Evi’nde kahvaltıda buluştu. Başkan Yücel, merkez mahalle muhtarlarıyla görüş alışverişinde bulunarak, devam eden ve ilerleyen süreçte başlayacak yatırımlarla ilgili görüşlerini alıp bilgiler verdi. Başkan Yücel ayrıca, muhtarların sorunlarını dinleyip, taleplerine ilişkin olarak da çözüm önerileri sundu.

MUHTARLARDAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

Programa katılan merkez mahalle muhtarları Başkan Yücel’e kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, “Ulaşılabilirlik konusunda bugüne kadar bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadığınız gibi her talebimizi de elinizden geldiğince karşılamaya çalıştınız. Biz mahallelilerimiz adına sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizin ne kadar başarılı olduğunuz da seçimlerle orta koyuldu. Alanya sizin gibi bir başkana sahip olduğu için çok şanslı” dediler.

BAŞKAN YÜCEL: “ALANYA’YI HEP BİRLİKTE YÖNETMELİYİZ”

Başkan Yücel, programa katılan tüm muhtarlara teşekkür ederek, “Alanya hepimizin ortak paydası. Ben tümünü siz parçalarını oluşturuyorsunuz. Ben sizlerden ibaretim. Alanya için el ele verip en iyisini en güzelini üretmek zorundayız. Herkes temsil ettiği kişilere yakışır şekilde hareket etmeli ve temsil ettiği kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalı. Bu anlamda halkın ve mahallenizin ihtiyaçlarını bizlere doğru bir iletişimle aktarın ki bizler de yerel idareciler olarak üzerimize düşeni yapabilelim. Bu anlamda buraya geldiğiniz, vakit ayırdığınız için hepinize teşekkür ederim” dedi. Toplantıda, Alanya Belediyesi’nde görevli birim amirleri de hazır bulunarak, muhtarların talepleriyle ilgili notlar aldılar.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2019, 16:26
banner140
YORUM EKLE
YORUMLAR
Etem bal
Etem bal - 1 yıl Önce

Mahmutlarda sayın top halkın şehirlerarası inip bindiği totaldaki küçük terminali kaldırıp kendine yer yaptı peki vatandaş ne yapacak zaten AlanyA terminaline gitmek bavullarla imkansız birde denize kayalardan giremiyoruz bu yüzden kızıp giden çok var aile fertlerinin kılı kırılınca ne yapsınlar insanlar buraya Deniz güneş ve kum için gdliyorlar kumsallar kıştan nasıl
çıktıysa öyle pislikten bakılmıyor alt geçitler ne kadar pis sayın yücel korkmazsa gelsin geçsin sahil kenarındaki yürüyüş yolu çok pis temizlikçi var işte ne işe yarıyorsa yazık halbuki otomobil süpürge arabası geçse tertemiz olur birde gece Şahin doğan taksileri ve motorların şişesi ve müziği unutmayalım deniz güneş ve kum tatilci in gerisi hikaye gökbeldeki yağlı güreşler alakadar etmiyor turist olmazsa Alanya’da olmaz Ege’yi çörnek alalım kendimize

SIRADAKİ HABER

banner107