banner129

Başkan Yücel'den Cumhuriyet Bayramı mesajı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 29 Ekim Salı günü 96. yaşı kutlanacak olan Cumhuriyet Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Başkan Yücel, ayrıca bütün vatandaşları akşam gerçekleşecek Fener Alayı ve kutlama konserlerine davet etti.

Başkan Yücel'den Cumhuriyet Bayramı mesajı

YÜCEL: "TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR"

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; "Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı! Cumhuriyet, farklı dil, inanç ve kültürleri bir arada yaşatan, bizi birbirimize sarsılmaz bağlarla bağlayan, adalet ve barışı en güzel şekilde tesis eden ülkemizin ilk ve son yönetim şeklidir. Türkiye Cumhuriyeti zalimlere göz yummayacak güce, hainlere boyun eğmeyecek cesarete, haçlı hayallerine teslim olmayacak asalet ve kudrete ziyadesiyle sahiptir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi; Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor, Cumhuriyetimizin 96. yaşını yürekten kutluyorum. Ayrıca Alanya Kent Konseyi ile birlikte Cumhuriyet Bayramımıza özel düzenleyeceğimiz Fener Alayı, Ozan Doğulu ve Simge konserlerimize bütün vatandaşlarımızı davet ediyorum."

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 18:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
NÜSRETTİN YOLCU
NÜSRETTİN YOLCU - 10 ay Önce

BAŞKANIM KUTLARIZ ÇOK GÜZEL BİRLİK VE BERABERLİK ÜLKEMİZ İÇİN ÖNEMLİDİR T.S. K. TANITIM KURULU ÜYESİ OLARAK MEHMETÇİĞİMİZE DESTEK BEKLİYORUZ

SIRADAKİ HABER

banner107