banner129

Başkandan ‘yaylaya gitmeyin’ çağrısı

Alanya merkezde güneş etkisini gösterirken iç kesimlerde ise kar yer yer hayatı olumsuz yönde etkilemeye başladı. Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, kar nedeniyle yayla yollarının kapandığını duyurarak yola çıkılmamasını istedi.

Başkandan ‘yaylaya gitmeyin’ çağrısı

Özgür YILMAZ 

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren sosyal medya hesabında yaptığı uyarıda, karla kaplı yolda bir aracın kontrolden çıkarak uçuruma yuvarlandığını, şans eseri kazada can kaybı olmadığını ifade etti. 
Özeren, yaptığı uyarıda u ifadelere yer verdi: 
“Yayla sezonu bitti artık. Değerli dostlarım, kıymetli hemşerilerim, sevgili yayla severler ne olur, bu uyarımı dikkate alın. Bu gün itibariyle yayla yolu kapandı. Yalvarıyorum gitmeyin. Allah korusun batarsınız,  uçarsınız,  kaybolursunuz, sizden sonra en çok sıkıntı beni buluyor. Başkan kepçe yolla. Başkan bizi kurtar. Malınız canınız rezil oluyor. Kendiniz üzülüyorsunuz, bir de beni üzüyorsunuz. Demedi demeyin; Benden habersiz yaylaya gidene parasıyla bile olsa yardımcı olmayacağız. Bugün karayolunda lüks bir araç uçtu. Elhamdülillah can kaybı yok ama. Herkes üzüldü” şeklinde yaptığı biraz sitemli biraz esprili uyarının dikkate alınmasını istedi.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107