banner84

 Bu fırsatlar hiçbir yerde yok

ALD Kuyumculuk bünyesinde bulunan Altınbaş ‘İndirim Günleri’ kapsamında büyük indirimlerle ürünler 1 Kasım itibariyle vatandaşlar için satışa sunuldu. Altınbaş'ta fırsatlar 11 Kasım'a kadar sürecek

 Bu fırsatlar hiçbir yerde yok

-Haber Merkezi
Alanya'da 25 metrelik yol üzerinde Denizbank yanında bulunan Altınbaş Kuyumculuk, 1 Kasım itibariyle halk günü kampanyalarına başladı. 11 Kasım tarihine kadar tüm ürünlerde kaçırılmayacak fiyatlar sunan Altınbaş Kuyumculu,  geleneksel hale getirdiği indirim günlerinin ilk gününde vatandaşların ilgisi oldukça yoğun oldu. 
‘BİR FİNCAN KAHVEYE BEKLİYORUZ’
ALD Altınbaş Kuyumculuk Sahibi Veysi Aladağ, “Başlatmış olduğumuz İndirim günlerine sağolsunlar vatandaşlarımızın ilgisi çok yoğun. ALD Altınbaş Kuyumculuk olarak 1-11 Kasım tarihleri arasında başta pırlanta ve altın olmak üzere cazip indirimler sunuyoruz. İndirim günlerini stokta bulunan ürünlerini bitirerek, hem vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak hem de yeni modellere yer açmak amacıyla yaptıklarını söyleyen Aladağ, “Pırlanta beştaş yüzük 2890 TL’den 2090 TL’ye, pırlanta baget yüzük 2390 TL’den 1590 TL’ye, pırlanta tektaş yüzük 2290 TL’den 1490 TL’ye, altın kolye 850 TL’den 399TL’ye, pırlanta kolye 1190 TL’den 790 TL gibi büyük bir indirimle vatandaşlarımıza sunuyoruz. Tüm vatandaşlarımızı bu indirimlerden yararlanmak ve bir fincan kahvemizi içmek için  ALD Altınbaş Kuyumculuk Şekerhane şubemize  bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107